تساوی یک نیمه ای استقلال و فولاد

به گزارش وبلاگ نیک دل، نیمه اول ملاقات تیم های فوتبال استقلال و فولاد بدون گل به سرانجام رسید.

تساوی یک نیمه ای استقلال و فولاد

به گزارش وبلاگ نیک دل، تیم های فوتبال استقلال و فولاد امروز (شنبه) در دیداری از هفته هفدهم لیگ برتر ایران از ساعت 17:30 و در استادیوم آزادی به مصاف هم رفتند. نیمه اول این مسابقه با نتیجه تساوی بدون گل به خاتمه رسید.

بازی آرام شروع شد اما رفته رفته به هیجان آن اضافه شد. در دقیقه 7 مسابقه بود که محمد نادری به محوطه جریمه فولاد نفوذ کرد و در آنجا سرنگون شد اما داور اعتقادی به پنالتی نداشت. در ادامه فولادی ها بازی را در دست گرفتند و موقعیت هایی هم روی دروازه استقلال خلق کردند اما در گلزنی ناکام ماندند. در یکی از این موقعیت ها ساسان انصاری توپ را از بالای سر رشید مظاهری عبور داد اما احمد موسوی توپ را از وری خط دروازه بیرون کشید تا دروازه استقلال باز نگردد.

استقلال سعی می کرد در دقایقی که توپ را در اختیار داشت به سمت دروازه فولاد برود. در یکی از این صحنه ها دیاباته با پاس غفوری در محوطه جریمه صاحب موقعیت شد اما تعلل در ضربه زدن و دخالت ساسان انصاری منجر به از دست رفتن موقعیت شد. چند دقیقه بعد هم مهدی قایدی در محوطه جریمه فولاد صاحب موقعیت شوت زنی شد اما ضربه او محکم و دقیق نبود و به مدافعان برخورد کرد.

در دقیقه 38 مسابقه میری، بازیکن فولاد توپ را در میانه میدان لو داد تا یک حمله خطرناک برای استقلال شروع گردد، پاس غفوری در محوطه جریمه به دیاباته رسید اما ضربه او را محسن فروزان دفع کرد و در ادامه هم دیاباته نتوانست ضربه دقیقی به توپ بزند تا این موقعیت جدی برای استقلال از دست برود.

ترکیب استقلال: رشید مظاهری، محمد دانشگر، سیاوش یزدانی، محمد نادری، وریا غفوری، احمد موسوی، مسعود ریگی، آرش رضاوند، فرشید اسماعیلی، شیخ دیاباته و مهدی قایدی.

ترکیب فولاد: محسن فروزان، موسی کولی بالی، عارف آقاسی، وحید حیدریه، عادل حردانی، محمد آبشک، پیمان میری، پاتوسی، فرشاد احمدزاده، ساسان انصاری و پریرا.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تساوی یک نیمه ای استقلال و فولاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی یک نیمه ای استقلال و فولاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید