جهانی: کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای صنعت نفت دور از دسترس نیست، مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی تواند مسائل را برطرف کند

به گزارش وبلاگ نیک دل، بازیکن صنعت نفت آبادان گفت: کسب سهمیه لیگ قهرمانان دور از دسترس نیست، اما همه چیز به شرایط مالی بستگی دارد.

جهانی: کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای صنعت نفت دور از دسترس نیست، مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی تواند مسائل را برطرف کند

میلاد جهانی، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در گفت و گو با ، در خصوص بازی شب گذشته تیمش برابر پارس جنوبی جم گفت: بازی را خیلی خوب آغاز کردیم و می دانستیم که پارس جنوبی تیم دونده ای است و به خوبی این تیم را آنالیز کرده بودیم. خدا را شکر بازی را خوب آغاز کردیم. اواخر نیمه دوم تا حدودی کنترل بازی را از دست دادیم و حریف روی دروازه ما فشار آورد. این برد را به هواداران تبریک می گویم زیرا بدون آن ها فوتبال معنی ندارد.

بازیکن صنعت نفت در پاسخ به این سوال که این تیم می تواند سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند گفت: کسب سهمیه لیگ قهرمانان دور از دسترس نیست و همه ما برای رسیدن به این هدف با هم متحد شدیم. اگر بتوانیم تراکتور را ببریم تا رده سوم صعود می کنیم، اما همه چیز به شرایط مالی بستگی دارد و مسئولان باید کمک کنند تا اوضاع باشگاه سر و سامان بگیرد. در حال حاضر شرایط خیلی سختی داریم. هر بازی برای ما حکم فینال را دارد و بازیکنان باید تمرکز کافی داشته باشند. اگر بتوانیم با همین فرایند کار کنیم، می توانیم سهمیه بگیریم.

او درباره بازی هفته بعد تیمش برابر تراکتور گفت: ما بازی خیلی سختی برابر تراکتور داریم. آن ها هفته قبل باختند و برابر ما باانگیزه ظاهر می شوند تا در بالای جدول بمانند. امروز ریکاوری داریم و باید ببینیم کادرفنی برای بازی با تراکتور چه برنامه ای دارد. امیدوارم این تیم را ببریم یا حداقل یک مساوی بگیریم. نباید به راحتی امتیاز از دست بدهیم.

جهانی در پاسخ به این سوال که آیا در بازی این تیم برابر پارس جنوبی جم، شیوه نامه های بهداشتی رعایت شد گفت: تمام دستورالعمل ها رعایت شد و به توصیه های پزشکی عمل کردیم. فاصله گذاری اجتماعی به خوبی رعایت شد و تمام تشریفاتی که پیش از بازی وجود داشت، به دلیل رعایت مسائل بهداشتی انجام نشد و حتی عکس تیمی هم نگرفتیم. به اعتقاد من هیچ مسئله ای وجود نداشت و همه شیوه نامه ها به خوبی رعایت شد.

بازیکن صنعت نفت در واکنش به این که گفته می شود امکان رعایت دستورالعمل های بهداشتی در حین بازی وجود ندارد گفت: از اعضای تیم ها تست کرونا گرفته شده و با دستگاه تب سنج، میزان تب اندازه گیری می شود. اکنون همه چیز به روال عادی بازگشته و همه مجالس برگزار می شود و حتی بازار ها هم باز شده است.

او درباره مسائل مالی تیمش گفت: قرار بود پیش از آغاز بازی ها 20 درصد دیگر بگیریم تا جمع دریافتی های ما به 70 درصد برسد. هنوز پولی نگرفتیم و باید ببینیم چه اتفاقاتی قرار است بیفتد. باشگاه از نظر مالی مسائل فراوانی دارد و برای تهیه آب معدنی هم با مسائل زیادی روبرو هستیم. شرایط خیلی سختی داریم و با این وجود به تلاش هایمان ادامه می دهیم، اما هیچ یک از مسئولان نمی پرسند چه مسئله ای دارید. مدیرعامل باشگاه برای برطرف کردن مسائل تلاش می کند، اما او تنها است و به تنهایی نمی تواند مسائل را برطرف کند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جهانی: کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای صنعت نفت دور از دسترس نیست، مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی تواند مسائل را برطرف کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانی: کسب سهمیه لیگ قهرمانان برای صنعت نفت دور از دسترس نیست، مدیرعامل باشگاه به تنهایی نمی تواند مسائل را برطرف کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید