وسایل دکوری که هر خانه به آن نیاز دارد

به گزارش وبلاگ نیک دل، اکسسوری ها جزو لوازم ضروری منزل نیستند اما نقش مهمی در دکوراسیون اتاق نشیمن دارند.

وسایل دکوری که هر خانه به آن نیاز دارد

اکسسوری های مناسب اتاق نشیمن

مبلمان اصلی با به کارگیری المان های دکوری و اکسسوری ها شکل گرفته و در واقع بدون آن ها اتاق نشیمن روح و حس زندگی و فضایی گرم را برای کاربران ایجاد نخواهد کرد در ادامه این نوشتار از وبلاگ نیک دل با نمونه اکسسوری اتاق نشیمن آشنا خواهید شد. با ما همراه باشید.

کوسن و بالشتک ها

دو دلیل برای استفاده از کوسن ها در دکوراسیون وجود دارد. اولین دلیل ایجاد راحتی بیشتر در استراحت، خوابیدن و نشستن است و دلیل دیگر تزیینی بودن آن و قابلیت تطبیق با رنگ ها و بافت ها و متریال های به کار رفته در فضاست که می تواند متناسب با فصول و سبک ها و تغییرات دکوراسیون هماهنگی و انطباق ایجاد کند.

پتوهای سبک و ملحفه هایی با بافت های متفاوت

این اکسسوری شیک چندین عملکرد را در کنار هم داراست. برای فصول سرد و القای تم فصل زمستان به نشیمن یا برای تغییر دادن و افزودن رنگ به دکوراسیون می تواند ایده ای بسیار مناسب بوده و با به کارگیری بافت های مختلف می تواند همخوانی بیشتری در فضا ایجاد کرده و زیبایی و کارایی بیشتری را به فضا بیافزاید.

چیزی که احساس زندگی و شادابی را به فضا ببخشد

هر اتاق نشیمن نیاز به چیزی دارد که آن را زنده کند. رنگ های شاد، استفاده از طرح گل ها و نقش های شاد در دیوارها یا استفاده از نقاشی ها و آثار هنری فضا را تغییر می دهد و علاوه بر آن وجود گیاهان و گل های طبیعی در نشیمن بسیار فضا را زنده و پویایی را در نشیمن افزایش می دهد.

شمع ها

استفاده از شمع در دکوراسیون داخلی آرامش فضا را بیشتر ساخته و تمی منحصر به فرد در فضا ایجاد می کند. رایحه حاصل از انواع معطر آن همینطور ایجاد نورکم در فضای نشیمن محیطی مطلوب و هنرمندانه را ایجاد می کند و برای قرارگیری روی میزهای جلومبلی یا قهوه خوری نیز می تواند بسیار مناسب باشد.

المانی شخصی و مورد علاقه

مهمترین چیزی که باید به عنوان اکسسوری اتاق نشیمن داشته باشید چیزی است که بسیار شخصی و معنی دار باشد. می تواند یک اثر هنری، یک عکس یا انواع اکسسوری هایی باشد که برایتان منحصر به فرد محسوب می شود.

پیشنهاد مطالعه: بای آشنایی با نکات دکوراسیون مطلب 7 پیشنهاد برای ترکیب رنگ اتاق نشیمن را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "وسایل دکوری که هر خانه به آن نیاز دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وسایل دکوری که هر خانه به آن نیاز دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید