همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران کرونا جان سه کرمانشاهی دیگر را گرفت

کرمانشاه- خبرنگاران- رییس کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با اشاره به اینکه در شبانه روز گذشته سه نفر در استان بر اثر بیماری کووید 19 جان باختند، گفت: باتوجه به افزایش تعداد مرگ و میرها در آستانه طغیانی دوباره هستیم ...

7 اسفند 1399

کرونای انگلیسی به امارات رسید

وزارت بهداشت امارات متحده عربی روز سه شنبه از شناسایی موارد ابتلا به ویروس کرونای جهش یافته انگلیسی در این کشور خبر داد.

15 بهمن 1399

چه صنوفی مشمول محدودیت های کرونایی هستند؟

به گزارش خبرنگاران، سرهنگ نادر مرادی، با بیان اینکه با تصمیم ستاد مقابله با کرونا دراستان تهران تمام محدودیت های ابلاغی در هفته گذشته از روز یکشنبه 27 مهر تا انتها هفته ادامه خواهد داشت، گفت: به همین دلیل همانطور که اعلام شده برگزاری کلاس ها در مدارس،...

29 آبان 1399

4 محصول جدید پارک علم و فناوری دانشگاه تهران رونمایی شد

پارک علم و فناوری دانشگاه تهران در نمایشگاه ملی پژوهش از چهار محصول جدید دانشی خود رونمایی کرد.

14 بهمن 1398

اختلاف نظر اشرف غنی و سفیر آمریکا در کنفرانس مبارزه با فساد اداری

در حالی که رئیس جمهور افغانستان اقدامات دولتش را در مبارزه با فساد اداری موثر و بی سابقه می داند سفیر آمریکا گفت که در این راستا هیچ پیشرفتی صورت نگرفته است.

11 بهمن 1398

سیاست پرورش میگو را علیرغم بیماری لکه سفید دنبال می کنیم

به گزارش خبرنگاران، نبی الله خون میرزایی امروز در مراسم افتتاحیه چهارمین نمایشگاه بین المللی شیلات و صنایع وابسته در جمع خبرنگاران گفت: این نمایشگاه به منظور معرفی توانمندی های داخلی برای پاسخگویی به نیازهای داخلی و خارجی برگزار شده است.

10 بهمن 1398

نمایشگاه سراسری صنایع دستی در گناباد گشایش یافت

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گناباد گفت: سومین نمایشگاه و جشنواره سراسری صنایع دستی و فرهنگ و اقوام کشور در گناباد گشایش یافت.

10 بهمن 1398

همایش آسیب شناسی پایان نامه های حوزه علوم انسانی اسلامی اسفند 98 برگزار می گردد

دومین همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله ها در حوزه علوم انسانی اسلامی (با تاکید بر نقد کارآمدی) اسفندماه امسال برگزار خواهد شد.

25 دی 1398

صندوق ریسک پذیر 200 میلیارد تومانی در دانشگاه آزاد راه اندازی می گردد

معاون تحقیقات، فناوری و نوآوری دانشگاه آزاد از راه اندازی صندوق ریسک پذیر 200 میلیارد تومانی در این دانشگاه اطلاع داد.

9 دی 1398

نگارخانه های مشهد میزبان چه نوع آثاری هستند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی نمایشگاه های فرهنگی و هنری متنوعی در زمینه های مختلف نقاشی، عکاسی، خوشنویسی، طراحی، تصویرگری و... هر هفته در سطح شهر برگزار می شوند که می توانند در جذب افراد به هنرهای مختلف و رویدادهای فرهنگی و هنری موثر واقع شوند.

7 دی 1398

طرح صلح آمریکا ادامه جنگ در افغانستان بود، احتمال حضور تهران در نشست مسکو

دستیار ویژه وزیر خارجه گفت: با توجه با اینکه محتوای مذاکرات صلح افغانستان تغییر یافته این احتمال وجود دارد که ایران در نشست آینده کشورهای چین، آمریکا، روسیه و پاکستان حضور داشته باشد.

3 دی 1398