طراحی گرافیکی و چاپ

سریال های جدید تلویزیون را بشناسید

تلویزیون سریال های جدید خودش را آغاز می کند؛ شبکه یک با فصل دوم جلال، شبکه دو با سریال کره ای و شبکه سه به سراغ کار جدید ده نمکی می رود.

24 اسفند 1399

بیشتر داوطلبان نظام قدیم به امید پذیرش در رشته های پزشکی پشت کنکور مانده اند ، نظام قدیمی ها کمتر از 100 هزار نفر

رئیس سازمان سنجش گفت: بیشتر داوطلبان کنکور نظام قدیم در گروه آزمایشی علوم تجربی هستند و به امید پذیرش در رشته های پزشکی گاهی سه تا چهار بار کنکور داده اند.

24 آذر 1399

کتابشناسی متون چاپ شده در ایران در 2 جلد روانه بازار شد

به گزارش خبرنگاران، به نقل از روابط عمومی سازمان اسناد و کتابخانه ملی ایران، کتابشناسی متون چاپ شده در ایران در برگیرنده مجموع اطلاعات از سال 1233 قمری تا 1390 شمسی است که در 2 جلد به زبان های فارسی، عربی و ترکی منتشر شده است.

9 شهریور 1399

پیچیدگی اقتصادی و راستا توسعه

به منظور آشنایی هرچه بیشتر علاقه مندان با مفاهیم اقتصادی و به کارگیری صحیح این موارد در تحلیل های اقتصادی، ایده تهیه و ارائه بروشورهایی با عنوان اقتصاد به زبان ساده در معاونت اقتصادی اتاق ایران مطرح شده و توسط مرکز پژوهش های اتاق ایران به اجرا درآمده...

6 شهریور 1399

کره شمالی: آمریکا حق دخالت در روابط میان دو کره را ندارد

وزارت خارجه کره شمالی از آمریکا خواست در روابط میان دو کره دخالتی نکند.

18 مرداد 1399

استفاده از هوش مصنوعی برای درک اثر موسیقی بر ذهن انسان

پژوهشگران دانشگاه کالیفرنیای جنوبی(University of Southern California) در مطالعه اخیرشان دریافته اند هوش مصنوعی می تواند به آنها کمک کند تا بهتر درک کنند که موسیقی چگونه بر احساسات انسان ها تأثیر می گذارد.

15 دی 1398

چند ترفند کاربردی برای تغییر دکور

در این مطلب قصد داریم برای دگرگون کردن طراحی دکوراسیون داخلی منزل چند نکته را عرض کنیم :

14 دی 1398

سفرنامه سفر به سرزمین لبخندها

برای سفر ماه عسل در مهر ماه سال 89، درست یک هفته پس از مراسم عروسی تصمیم گرفتیم به تایلند سفر کنیم. بیشتر ترجیح میدادیم به ترکیه بریم ولی چون فصل پاییز تو ترکیه هوا سرد میشه، علتمون برای انتخاب این کشور آب و هوای مناسب در فصل پاییز و زمستان بود. در واقع تایلند...

14 دی 1398

ذهن جنایتکار شهر در رمان ایرانی

تنها ژانر بزرگ ادبی که بعد از اختراع رسانه های چاپی توانسته سیطره ای بی تزلزل داشته باشد رمان است.

14 دی 1398

ویژگی های طراحی خوب ویلا

استفاده از تکنولوژی های امروزی برای تامین برق مصرفی به وسیله سلول های خورشیدی ، تامین آب گرم مصرفی به وسیله آبگرمکن های خورشیدی ، مجهز کردن محوطه خارجی به آبیاری قطره ای و هوشمند سازی ، مجهز کردن محیط به سیستم های هوشمند مواردی هستند که به زیباسازی باغ...

14 دی 1398

رنگ های متناسب با رنگ آبی در طراحی دکوراسیون

رنگ هایی که با رنگ آبی در دکوراسیون منزل معجزه می نمایند .

14 دی 1398

بهترین کافه رستوران های شرق تهران ، خوش ترین لحظات شرقی پایتخت

همانطور که تاکنون نیز بارها بصورت مستقیم و غیر مستقیم به آن اشاره کرده ایم، پایتخت کشورمان یعنی تهران یکی از خوشمزه ترین شهرهای ایرانی و حتی آسیایی به حساب می آید که اگر به هر سوی آن نگاهی بیندازید، متوجه وجود طیف گسترده و متعددی از کافه و رستوران های...

8 دی 1398

نگارخانه های مشهد میزبان چه نوع آثاری هستند؟

خبرنگاران/خراسان رضوی نمایشگاه های فرهنگی و هنری متنوعی در زمینه های مختلف نقاشی، عکاسی، خوشنویسی، طراحی، تصویرگری و... هر هفته در سطح شهر برگزار می شوند که می توانند در جذب افراد به هنرهای مختلف و رویدادهای فرهنگی و هنری موثر واقع شوند.

7 دی 1398

ماده غذایی ضدسرطان و مسکن درد که به سلامت قلب و مغز یاری می نماید

ماده غذایی رایج در غذاهای ایرانی حتی پیش از آنکه به صورت علمی مورد مطالعه قرار گیرد، هزاران سال به عنوان دارو مورد استفاده قرار می گرفته است.

3 دی 1398